Grupa

Market Inwestor to grupa osób która na co dzień zarabia na rynkach polskich i zagranicznych, inwestując w akcje, kontrakty, opcje, złoto, nieruchomości oraz rynki walutowe. Widząc jak wiele osób potrzebuje i poszukuje alternatywnych źródeł dochodu pozwalających na zarabianie pieniędzy w sposób komfortowy i regularny stworzyli stronę internetową,na której dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pokazują w jaki sposób osiągają swoje cele.

Artur Dwernicki

 

„Eskalacja ryzyka inwestycyjnego bierze się z niewiedzy i braku umiejętności w tej dziedzinie”

 

Prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z tematyki inwestowania na rynkach kapitałowych dla grup i klientów indywidualnych. Na co dzień prowadzi także doradztwo personalne w inwestowaniu długofalowym i budowaniu portfela inwestycyjnego. Za pośrednictwem Marketinwestor.pl dzieli się analizami rynkustrategiami inwestycyjnymi oraz informacjami z rynku i branży inwestycyjnej, które mają wpływ na decyzje traderów.

Inwestuje na rynkach kapitałowych od 2004 roku, najczęściej na rynku polskim i amerykańskim. Specjalizuje się w day tradingu z zastosowaniem platformy Nnja Trader.  Początkowo inwestował za pośrednictwem akcji obecnie posługuje się opcjami i kontraktami. Przez kilka lat przeszedł kilkadziesiąt szkoleń polskich i międzynarodowych o tematyce inwestorskiej,  najwięcej czasu,  spędził na zagranicznych sesjach on line. Nadal sukcesywnie dba o aktualizację i poszerzanie wiedzy.

Odkąd pamięta interesowały go strategie osiągania niezależności finansowej  i przychodów pasywnych. Przyswajane informacje motywowały go do dywersyfikacji swojego portfela dzięki czemu zaczął inwestować również na rynku nieruchomości, w monety, współprowadził rodzinną firmę produkującą podzespoły elektroniczne, pracował w Polsce i Kanadzie, otworzył także własną restaurację, a wraz z żoną firmę szkoleniową.

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Blog

Zapraszamy do czytania najnowszych wpisów na blogu MarketInwestor

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.